Author: K***g
Date:
Review: I’m in love with these for a quick fix to go walking with
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Price: 177.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Gold |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2404248683692967 |
Author: K***g
Date:
Review: I’m in love with these for a quick fix to go walking with
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: c***1
Date:
Review: Easy to wear: love these wig caps! So easy to put on and go when you don’t feel like styling your hair or just want a change up in colour.
Màu sắc: Vàng
Author: j***m
Date:
Review: Fun and easy hat with built in wig. barbie vibes.
Màu sắc: Vàng
Author: C***a
Date:
Review: Value for money: حلووووو كثير شكراً حبيت ❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm